• Дунаєвецька районна рада
  • Дунаєвецька районна рада
  • Дунаєвецька районна рада
  • Дунаєвецька районна рада
  • Дунаєвецька районна рада

Голова районної ради Ольга Михальська взяла участь у засіданні колегії райдержадміністрації

kolegiya22

30 квітня 2020 року відбулось засідання колегії районної державної адміністрації. На порядок денний засідання було винесено 2 питання.
Начальник відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури та захисту довкілля районної державної адміністрації Тетяна Тиран проінформувала про підсумки проходження опалювального сезону 2019/2020 року та організацію підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в зимовий період 2020/2021 року.
У своєму виступі Тетяна Миколаївна наголосила, що роботу житлово-комунального господарства району в осінньо-зимових умовах 2019/2020 років забезпечували 6 підприємств житлово-комунального господарства, у тому числі 1 підприємство водопровідно-каналізаційного господарства, 1 житлово-експлуатаційна контора, 1 підприємство теплових мереж, 4 підприємства, які надають послуги з благоустрою населених пунктів, та філія “Дунаєвецька ДЕД” державного підприємства “Облавтодор”.
Наразі в районі розпочато підготовку до нового опалювального сезону, розробляється комплекс заходів з підготовки житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2020/2021 року з урахуванням недоліків, які мали місце у попередньому сезоні.
Начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Олена Романюк проінформувала про оздоровлення дітей та молоді. У 2019 році оздоровленням та відпочинком охоплено 1 150 дітей, що становило 20% від загальної кількості дітей (5 757), які підлягали оздоровлен-ню та відпочинку, з них: оздоровленням охоплено 651 дитину (13%), відпочин-ком – 499 дітей (7%).
За кошти державного бюджету на загальну суму 431 534,0 тис. гривень оздоровилось 47 дітей району, з них: 29 – у Міжнародному дитячому центрі “Артек”, 18 – в Українському дитячому центрі “Молода гвардія”.
За кошти обласного бюджету на загальну суму 247,9 тис. гривень оздоровилась 31 дитина пільгових категорій району у товаристві з обмеженою відповідальністю “Санаторій “Лісова пісня”- дитячий заклад оздоровлення та відпочинку “Еко Ленд” та у дитячому оздоровчому таборі “Лелека” у с. Приморське Кілійського району Одеської області.
За результатами засідання колегії, головою райдержадміністрації надано відповідні доручення окремим виконавцям.

Карта району

Ulti Clocks content