• Дунаєвецька районна рада
  • Дунаєвецька районна рада
  • Дунаєвецька районна рада
  • Дунаєвецька районна рада
  • Дунаєвецька районна рада

Рішення 24 сесії

Порядок денний двадцять четвертої позачергової
сесії районної ради сьомого скликання

1. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.
2. Про районний бюджет на 2019 рік.
3. Про затвердження витрат на утримання районної ради та її виконавчого апарату на 2019 рік .
4. Про Програму оздоровлення та відпочинку дітей Дунаєвецького району на 2019 – 2020 роки.
5. Про передачу цілісного майнового комплексу комунального підприємства «Центральна районна аптека №1 Дунаєвецької районної ради».
6. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок за межами населених пунктів Маківської та Ставищенської сільських рад Дунаєвецького району Хмельницької області.
7. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошовоїоцінки земельних ділянок за межами населених пунктів Смотрицької селищної ради Дунаєвецького району Хмельницької області, замовник: фермерське господарство «БАРДА - 2007».
8. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок за межами населених пунктів Смотрицької селищної ради Дунаєвецького району Хмельницької області.
9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок за межами населених пунктів Смотрицької об’єднаної територіальної громади Дунаєвецького району Хмельницької області.
10. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок за межами населеного пункту Рудської сільської ради Дунаєвецького району Хмельницької області.
11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок за межами населеного пункту Чаньківської сільської ради Дунаєвецького району Хмельницької області, замовник: Соловей Олександр Володимирович.
12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок за межами населеного пункту Чаньківської сільської ради Дунаєвецького району Хмельницької області, замовник: Романов Іван Іванович.
13. Про план роботи районної ради на 2019 рік.
Різне. 

Заванитажити рішення двадцять четвертої сесії районної  ради

Результати голосування двадцять четвертої сесії 

Протокол двадцять четвертої  сесії  VII скликання

Програма оздоровлення та відпочинку дітей

Додатки до рішення Про районний бюджет на 2019 рік

Карта району

Ulti Clocks content