• Дунаєвецька районна рада
  • Дунаєвецька районна рада
  • Дунаєвецька районна рада
  • Дунаєвецька районна рада
  • Дунаєвецька районна рада

Рішення 15

 ПОРЯДОК ДЕННИЙ П’ЯТНАДЦЯТОЇ 

СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ VІ СКЛИКАННЯ


1. Про програму забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення до об’єктів житлового і громадського призначення на 2013 – 2017 роки.
2. Про програму подолання та запобігання бідності на 2013 - 2014 роки.
3. Про програму підтримки сім’ї, забезпечення рівних прав та можливостей чоловіків і жінок та демографічного розвитку на 2013 – 2017 роки.
4. Про програму розвитку сільських територій Дунаєвецького району до 2020 року.
5. Про програму забезпечення функціонування районного центру надання адміністративних послуг на 2013 – 2015 роки.
6. Про програму боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року.
7. Звіт про виконання Комплексної програми запобігання та зменшення впливу надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру на 2009-2013 роки.
8. Про Комплексну програму запобігання та зменшення впливу надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у Дунаєвецькому районі на 2014 – 2018 роки.
9. Про стан законності, заходи щодо її зміцнення в Дунаєвецькому районі.
10. Про зміну оперативного управління майном власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дунаєвецького району.
11. Про перелік об’єктів, що пропонуються для оренди районною радою VІ скликання.
12. Про надання в оренду частини майна власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дунаєвецького району.
13. Звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2013 року.
14. Про внесення змін до районного бюджету на 2013 рік.
15. Про затвердження оцінки вартості нерухомого майна, яке перебуває у власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дунаєвецького району.
16. Про затвердження Порядку укладання підприємствами, установами, закладами власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дунаєвецького району договорів про спiльну дiяльнiсть, договорiв комiсiї, доручення та управлiння майном.
17. Про погодження укладання договору довірчого управління майном власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дунаєвецького району.
18. Про розірвання договорів оренди майна власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дунаєвецького району.
19. Про відчуження шляхом списання майна об’єктів власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дунаєвецького району.
20. Про згоду на припинення дії контрактів з директорами загальноосвітніх навчальних закладів.
21. Про згоду на призначення директорів загальноосвітніх навчальних закладів.
22. Про згоду на продовження терміну дії контрактів з директорами загальноосвітніх навчальних закладів.
23. Про закриття освітніх округів.
24. Про закриття навчально-виховного комплексу «Малокарабчиївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Дунаєвецької районної ради Хмельницької області.
25. Про передачу майна з власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дунаєвецького району в комунальну власність Малокарабчиївської сільської ради.
26. Про зміну назви комунального закладу «Малокужелівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Дунаєвецької районної ради Хмельницької області.
27. Про затвердження маршрутів руху шкільних автобусів.
28. Про внесення змін до граничної чисельності працівників комунальних установ власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дунаєвецького району.
29. Про перелік об’єктів, що пропонуються для відчуження районною радою VІ скликання.
30. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Дунаєвецького району».
31. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходиться у постійному користуванні Чорного Миколи Феодосійовича та призначена для ведення селянського (фермерського) господарства на території Вихрівської сільської ради.
32. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надаються в оренду Глуховатому Володимиру Івановичу для ведення фермерського господарства на території Чечельницької сільської ради.
33. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надаються в оренду Кадюку Віктору Вікторовичу для ведення фермерського господарства на території Малокужелівської сільської ради.
34. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається Кузьмінській Леоніді Станіславівні для ведення особистого селянського господарства на території Удрієвецької сільської ради.
35. Про звернення депутатів Дунаєвецької районної ради VІ скликання до Кабінету Міністрів України.
36. Про дострокове припинення повноважень заступника голови Дунаєвецької районної ради VІ скликання Завальницького Валерія Івановича.
37. Різне.

Завантажити рішення XV сесії

Карта району

Ulti Clocks content