• Дунаєвецька районна рада
  • Дунаєвецька районна рада
  • Дунаєвецька районна рада
  • Дунаєвецька районна рада
  • Дунаєвецька районна рада

Рішення 14 сесії

 ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЧОТИРНАДЦЯТОЇ 

СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ VІ СКЛИКАННЯ

1. Про хід виконання програми «Інформаційні та комунікаційні технології в освіті на 2009-2013 роки».
2. Про хід виконання програми «Забезпечення профілактики та протидії туберкульозу, боротьби з алкоголізмом, наркоманією, захворюваннями, що передаються статевим шляхом та ВІЛ – інфекції (СНІДу) у Дунаєвецькому районі на 2011 – 2013 роки».
3. Про програму створення Служби містобудівного кадастру у складі відділу містобудування та архітектури Дунаєвецької районної державної адміністрації та організації ведення містобудівного кадастру на 2013-2014 роки.
4. Звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2013 року.
5. Про внесення змін до рішення дванадцятої сесії районної ради VІ скликання від 27 грудня 2012 року № 63-12/2012 «Про районний бюджет на 2013 рік».
6. Про використання коштів загального бюджету для проведення оздоровлення учнів в літній період.
7. Про призначення директора комунального підприємства Дунаєвецької районної ради «Лісовик».
8. Про нову редакцію статуту комунальної установи Дунаєвецької районної ради «Територіальний центр соціального обслуговування».
9. Про відчуження шляхом списання майна об’єктів власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дунаєвецького району.
10. Про відчуження шляхом продажу майна об’єктів власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дунаєвецького району.
11. Про надання в оренду частини майна власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дунаєвецького району.
12. Про прийняття майна у власність територіальних громад сіл, селищ, міста
Дунаєвецького району.
13. Про перелік об’єктів, що пропонується для відчуження районною радою VІ скликання.
14. Про актуалізацію cхеми планування території Дунаєвецького району.
15. Про розроблення схеми планування території Дунаєвецького району.
16. Про надання дозволу на розроблення детального плану території для розміщення звалища твердих побутових відходів за межами села Залісці Дунаєвецького району Хмельницької області.
17. Про затвердження оцінки вартості нерухомого майна, яке перебуває у власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дунаєвецького району.
18. Про затвердження рішення двадцять сьомої президії районної ради VІ скликання від 12 квітня 2013 року № 1-27/2013 «Про внесення змін до районного бюджету на 2013 рік».
19. Про затвердження рішення двадцять сьомої президії районної ради VІ скликання від 12 квітня 2013 року № 2-27/2013 «Про включення до переліку об’єктів майна, що пропонується для оренди районною радою VІ скликання».
20. Про затвердження рішення двадцять сьомої президії районної ради VІ скликання від 12 квітня 2013 року № 3-27/2013 «Про згоду на короткострокову оренду майна власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дунаєвецького району».
21. Про затвердження рішення двадцять сьомої президії районної ради VІ скликання від 12 квітня 2013 року № 5-27/2013 «Про затвердження оцінки вартості нерухомого майна, яке перебуває у власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дунаєвецького району».
22. Про затвердження рішення двадцять сьомої президії районної ради VІ скликання від 12 квітня 2013 року № 6-27/2013 «Про зміну правового режиму майна власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дунаєвецького району».
23. Про затвердження рішення двадцять сьомої президії районної ради VІ скликання від 12 квітня 2013 року № 7-27/2013 «Про надання згоди ТзОВ «Кононівський елеватор» на розроблення детального плану території для будівництва пункту приймання, зберігання та первинної обробки зерна в селі Петрівське Дунаєвецького району Хмельницької області».
24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки
земельної ділянки, яка надається в оренду Яцентому Миколі Миколайовичу для ведення фермерського господарства на території Удрієвецької сільської ради.
25. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки
земельної ділянки, яка знаходиться у постійному користуванні Становського Олега Леонідовича та призначена для ведення селянського (фермерського) господарства на території Іванковецької сільської ради.
26. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки
земельної ділянки, яка знаходиться у постійному користуванні Гривняка Вадима Михайловича та призначена для ведення селянського (фермерського) господарства на території Іванковецької сільської ради.
27. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки
земельної ділянки, що надається Тулуповій Галині Степанівні для ведення особистого селянського господарства на території Дунаєвецької міської ради.
28. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки
земельної ділянки, яка знаходиться у власності Козуляка Василя Васильовича та призначена для ведення особистого селянського господарства на території Старогутянської сільської ради.
29. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки
земельної ділянки, яка знаходиться у власності Богуш Ольги Сергіївни та призначена для ведення особистого селянського господарства на території Лисецької сільської ради.
30. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки
земельної ділянки, яка надається Данчуку Василю Адамовичу для ведення особистого селянського господарства на території Смотрицької селищної ради.
31. Про затвердження Положення про звання «Почесний громадянин Дунаєвецького району».
32. Звіт про виконання плану роботи районної ради за І півріччя 2013 року та план
роботи на ІІ півріччя 2013 року.
33. Про зняття з контролю рішень сесій районної ради VІ скликання.
34. Про відзначення 90-ї річниці утворення Дунаєвецького району.
35. Різне.

Завантажити рішення XIV сесії

Карта району

Ulti Clocks content