• Дунаєвецька районна рада
  • Дунаєвецька районна рада
  • Дунаєвецька районна рада
  • Дунаєвецька районна рада
  • Дунаєвецька районна рада

Рішення ХІ сесії

ПОРЯДОК ДЕННИЙ ОДИНАДЦЯТОЇ СЕСІЇ РАЙОННОЇ 

РАДИ VІ СКЛИКАННЯ

1. Про хід виконання у 2012 році програми відпочинку та оздоровлення дітей Дунаєвецького району на 2009 - 2013 роки.
2. Про програму розвитку житлового будівництва в Дунаєвецькому районі
на 2012 – 2017 роки.
3. Про Комплексну програму мобілізації зусиль Дунаєвецької районної державної адміністрації, Дунаєвецької міжрайонної державної податкової інспекції, Дунаєвецької районної ради по забезпеченню надходжень до бюджетів усіх рівнів на 2012-2013 роки.
4. Про внесення змін до програми соціального захисту населення Дунаєвецького району на 2012 -2016 роки.
5. Звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2012 року.
6. Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік.
7. Про затвердження списку присяжних Дунаєвецького районного суду.
8. Про затвердження Тимчасового порядку продажу земельних ділянок або права оренди на них із земель державної та комунальної власності на конкурентних засадах на території Дунаєвецького району.
9. Про затвердження переліку об’єктів нерухомого майна власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дунаєвецького району.
10. Про призупинення діяльності Рахнівського освітнього округу соціально – адаптованої особистості Дунаєвецької районної ради.
11. Про внесення змін до статуту Шатавського освітнього округу.
12. Про закриття комунального закладу “Гірчичнянська ЗОШ І-ІІ ст. Дунаєвецької районної ради”.
13. Про ліквідацію комунального закладу “Рачинецька ЗОШ І ст. Дунаєвецької районної ради”.
14. Про зміну назви Великожванчицького навчально – виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, аграрно – технічний ліцей» ім. М.С. Майдана Дунаєвецької районної ради.
15. Про згоду на припинення дії контрактів з директорами загальноосвітніх навчальних закладів.
16. Про згоду на призначення директорів загальноосвітніх навчальних закладів.
17. Про згоду на продовження терміну дії контрактів з директорами загальноосвітніх навчальних закладів.
18. Про затвердження маршрутів руху шкільних автобусів.
19. Про надання в оренду частини майна власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дунаєвецького району
20. Про розірвання договору оренди майна власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дунаєвецького району.
21. Про внесення змін до рішення сьомої (позачергової) сесії районної ради VІ скликання від 22 листопада 2011 року № 23-7/2011 «Про затвердження тарифів теплопостачання комунальної установи Дунаєвецької районної ради «Дунаєвецька центральна районна лікарня».
22. Про прийняття нерухомого майна у власність територіальних громад сіл, селищ та міста Дунаєвецького району.
23. Про передачу майна з власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дунаєвецького району в комунальну власність сільських рад.
24. Про відчуження шляхом списання майна об’єктів власності територіальних громад сіл, селищ та міста Дунаєвецького району.
25. Про затвердження оцінки вартості нерухомого майна, яке перебуває у власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дунаєвецького району.
26. Про затвердження оцінки вартості рухомого майна – транспортних засобів, які перебувають у власності територіальних громад сіл, селищ, міста Дунаєвецького району.
27. Про затвердження рішення шістнадцятої президії районної ради VІ скликання від 24 травня 2012 року № 1-16/2012 «Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік».
28. Про затвердження рішення сімнадцятої президії районної ради VІ скликання від 25 червня 2012 року № 1-17/2012 «Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік».
29. Про затвердження рішення сімнадцятої президії районної ради VІ скликання від 25 червня 2012 року № 2-17/2012 «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду Бернашевському Олександру Вячеславовичу для ведення фермерського господарства на території Нестеровецької сільської ради».
30. Про затвердження рішення вісімнадцятої президії районної ради VІ скликання від 9 липня 2012 року № 1-18/2012 «Про надання згоди на проходження інтернатури Боштан Ю.М.»
31. Про затвердження рішення вісімнадцятої президії районної ради VІ скликання від 9 липня 2012 року № 2-18/2012 «Про використання коштів загального фонду кошторисних призначень, передбачених на фінансування галузі охорони здоров’я з районного бюджету для оплати витрат, пов’язаних з проходженням інтернатури в комунальній установі «Дунаєвецька центральна районна лікарня».
32. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надаються Бомку Йосипу Вікторовичу для ведення фермерського господарства на території Рудської сільської ради.
33. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться в постійному користуванні Загороднюка Станіслава Дмитровича та призначенні для ведення селянського (фермерського) господарства на території Маківської сільської ради.
34. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться в постійному користуванні Загородного Віталія Михайловича та призначена для ведення селянського (фермерського) господарства на території Вихрівської сільської ради.
35. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду Кострибі Юрію Миколайовичу для ведення фермерського господарства на території Ставищенської сільської ради.
36. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду, яка надається в оренду Брею Віктору Олександровичу для риборозведення та рибогосподарських потреб на території Великожванчицької сільської ради.
37. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду Макогону Володимиру Анатолійовичу для обслуговування виробничої бази ковбасного цеху на території Маківської сільської ради.
38. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається Кубатій Ірині Анатоліївні, призначеної для ведення особистого селянського господарства на території Вихрівської сільської ради.
39. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається Лисаку Аркадію Григоровичу для ведення особистого селянського господарства на території Міцовецької сільської ради.
40. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надаються Лазарук Таїсії Миколаївні, призначених для ведення особистого селянського господарства на території Рахнівської сільської ради.
41. Звіт про виконання плану роботи районної ради за І півріччя 2012 року та план роботи на ІІ півріччя 2012 року.
42. Різне.

Скачати рішення ХІ сесії

Карта району

Ulti Clocks content